KONST / Litografier / Litografier 17422095
nr 1742 2095
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografier, 3 st, Zebror. Signerade, oramade lösa blad, bladets mått: 26x31 cm, yttermått inklusive ram:
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:33:33
24/11 15:54:48
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl